הבלוג שלי!

ברק מסתובב בעולם

אשמח לקחת אתכם לסיבוב יחד איתי בחווית הבלונים

למה אנשים זוכרים בקלות בלונים?

"היי אתה ברק?! זוכר שלפני שנה, כשבאת לכאן, עשית לי בלון? אז שמרתי את הבלון עד היום!"

זה מה שאמר לי ילד בזמן שהגעתי לעשות בלונים בהפנינג באחד הקיבוצים.

"ואוו!" אני אומר לו, "שמרת אותו במשך שנה שלמה?"

כן! זוכר שאמרת לי שאם אני רוצה שהוא ישאר לנצח אז אני צריך להכניס אותו למקפיא? אז הכנסתי אותו למקפיא, ורק מדי פעם אני מוציא אותו כדי להיזכר בו, ומיד אני מחזיר אותו שוב למקפיא, כדי שישאר לתמיד!

וזו רק חוויה אחת משלל חוויות שכל מי שיודע ליצור בלונים בצורות חווה.

אני פוגש שוב ושוב אנשים שזוכרים איזה בלון הם קיבלו ממני גם אם עברו 10 שנים!

לבלון יש כוח מיוחד! מי שעשו להם במיוחד, מול העיניים, בלון מדהים – לא שוכחים זאת לעולם! וזה לא משנה אם מדובר בילדים שלך או באנשים זרים – את הרגע הזה שבו הם קיבלו בלון שנוצר במיוחד עבורם הם לא ישכחו לעולם! תשאלו אלפי אנשים שקיבלו ממני בלון – המבט שלהם ברגע שהם קיבלו את הבלון אמר הכל.

את היכולת המדהימה הזו כבר לקחו איתם הלאה מאות רבות של אנשים שלמדו אצלי בקורס הבלונים שלי, כל אחד מסיבותיו שלו:

הגיעו אלי לא מעט מורות וגננות מהחינוך הרגיל או מהחינוך המיוחד. אלו הן נשים מדהימות שמחנכות את הדור הבא, ורואים שהן עושות זאת מתוך אהבה גדולה ושליחות. הבלונים מאפשרים להן ליצור קשר מיוחד עם הילדים וגם לייצר פעילויות מיוחדות שהילדים לא ישכחו לעולם!

הגיעו אלי אמהות ואבות שרצו לייצר פעילות מהנה ומעצימה עם הילדים שלהם. היצירה בבלונים יוצרת זמן איכות איכותי עם ילדים, שנהנים מכל רגע ומשפרים את הביטחון העצמי שלהם בעזרת יצירה כייפית, שמעודדת התגברות על פחדים בסביבה בטוחה ומעצימה. לפעמים ההורה מגיע לבד, ולפעמים הוא מגיע עם ילד/ת בר/בת מצווה שלקחו על עצמם לשמח אחרים בשנת המצווה שלהם (וכבר קרה פעם אחת שהגיעו יחד שלושה דורות ממשפחה אחת)

הגיעו אלי גם אנשים עובדים, שרצו לייצר הכנסה צדדית. זה אחד הקטעים הכי מדהימים בעיני עם בלונים: ברגע שאתה יודע ליצור יצירות בלונים יפות, והאנשים שסביבך יודעים זאת, מהר מאד אנשים מתחילים לבקש ממך לעשות גם דברים בתשלום.

וגם ליצנים רפואיים. אלה אנשים מלאי שליחות, מלאי חיים וחיוניות, שעוזרים לכל כך הרבה אנשים ברגעים הכי קשים שלהם! בקורס הליצנות הרפואית כמעט ולא מלמדים אותם לעבוד עם בלונים, ואז הם לומדים בקורס איך ליצור בלון בקלות, בצורה נכונה ומלהיבה, ואחרי הקורס הם מביאים את העוצמה של הבלון לבית החולים ובעזרתו הם לא פחות ממרפאים חולים!

ומפעילי ימי הולדת – שהבינו שגם אם הם עושים פעילות שאינה קשורה בבלונים, עדיין, הילדים מצפים בסוף יום ההולדת לקבל מהם בלון! ואז, הם באים ולומדים איך לעשות בלון במהירות ובקלות, ובצורה שתלהיב את הילדים. חלקם אפילו מוסיפים קטע של בלונים למופע שלהם!

וכמובן שהגיעו גם אנשים שעובדים עם בלונים עגולים (מעצבי אירועים בבלונים), ומקשטים בעזרתם אירועים, חדרי ימי הולדת וכו'. הידע שאני נותן להם עוזר להם להרחיב את מגוון השירותים שהם מציעים, להלהיב אפילו יותר את הלקוחות שלהם ובשורה התחתונה גם להגדיל הכנסות!

וגם כמה וכמה רופאים (רופא ילדים, רופאי שיניים ואפילו קרדיולוג) שרצו לייצר תקשורת חיובית עם הפציינטים שלהם, ואפילו הייטקיסטים, שהבינו שיש גם חיים מעבר לעבודה (חלקם אפילו הפכו להיות "אלה שיודעים לעשות בלונים" במשרד, ותאמינו לי שזה רק הועיל להם)

הידיעה שתרמתי במשהו לאנשים המדהימים האלה מרגשת אותי בכל פעם מחדש.

בקרוב אני הולך להעביר מחזור נוסף של קורס הבלונים שלי, ואני כבר מעכשיו מתרגש לשמוע את הסיפורים שמאחורי האנשים שיגיעו אליו! רוצים גם אתם לשפר מערכות יחסים בחייכם? רוצים גם אתם להוסיף צבע וחיוך לחייכם? רוצים לצאת מהשגרה וללמוד תחביב ממכר? לחצו עכשיו על הלינק

במידה ויותר מעניינת אתכם למידה מסודרת מהבית, בעזרת קורס אומנות בלונים דיגיטלי מקיף, לחצו כאן

אולי יעניין אותך גם

רוצה ללמוד את אמנות הבלונים

בצורה כייפית, מסודרת ומקצועית?